نرم افزار دیمتل (DEMATEL)

نرم افزار دیمتل

روش دیمتل یا رویکرد DEMATEL در سال‌های 1972 تا 1976 توسط موسسه Battle Memorial در جنوا ارائه گردید (Gabus and Fontela, 1972) و امروزه در بسیاری از پروژه ها، پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری و مقاله ها از این روش بهره می گیرند. این روش روابط علی معلولی مابین شاخص‌ها را در مسایل تصمیم گیری به یك مدل ساختاری ملموس تبدیل می‌كند (Tzeng et al., 2007). DEMATEL روش جامعی برای تهیه و تجزیه و تحلیل یک مدل ساختاری که شامل روابط علی- معلولی بین عوامل پیچیده است، می‌باشد. DEMATEL بر اساس گراف های جهت دار عمل می‌کند، و این گراف‌ها قادر به نمایش روابط جهت-دار میان زیرسیستم‌ها هستند. نتیجه روش DEMATEL، تقسیم عوامل موجود به دو گروه علت و معلول است. نرم افزار دیمتل به عنوان یکی از بهترین نرم افزارها برای حل این روش به کار گرفته می شود.

اطلاعات دریافتی شامل ماتریس ارتباط مستقیم بین گراف ها می باشد. این نرم افزار به صورت خودکار این مراحل را انجام می دهد: 1- ماتریس میانگین (برای چند ماتریس ارتباط مستقیم) 2- ماتریس نرمال (ماتریس شدت وابط مستقیم) 3- ماتریس معکوس (ماتریس شدت ممکن) 4- ماتریس روابط کل 5- ماتریس روابط غیر مستقیم6- محاسبه مجموع ستونی و سطری (Rو J)

از جمله ویژگی های نرم افزار دیمتل (BT Dematel Solver):

 1. توانایی حل ماتریس بدون محدودیت در تعداد
 2. امکان ذخیره و انجام تغییرات در اکسل
 3. امکان باز کردن و انجام محاسبات از اکسل
 4. امکان پرینت مستقیم از داخل برنامه
 5. رسم انواع نمودار گرافیکی
 6. امکان افزایش و کاهش تعداد نودها با یک کلید ساده
 7. قابل نصب روی همه انواع ویندوز از جمله Xp,7,8,server,vista و ویندوز 10
 8. امکان اجرای آزمایشی قبل از فعال سازی نرم افزار
 9. امکان نصب مجدد با همان کد فعال سازی (فقط برای یک کامپیوتر)
 10. ذخیره در WORD به همراه مراحل محاسبه
 11. کپی و Paste از اکسل به نرم افزار و برعکس
 12. امکان تعریف چند ماتریس روابط مستقیم (چند خبره)

**اگر نود32 اجازه دانلود نداد غیر فعال کنید و بعد از دانلود آن را فعال کنید و اگر از کروم در دانلود مشکل داشتید مطابق تصویر زیر عمل کنید:

chrome-error

** سوال یا مشکلی دارید از بخش تماس با ما (کلیک کنید) مطرح نمایید.

** خروجی نرم افزار تست گردیده است: (میرغفوری، سید حبیب اله.1393.ص142-141)

خرید نرم افزار دیمتل (دریافت کد فعالسازی)

فعالسازی نرم افزار بدون محدودیت: 29000 تومان –> (پرداخت آنلاین و دریافت کد فعال سازی)

راهنما:1- قبل از پرداخت آنلاین نرم افزار را “نصب” و برحسب بسته مورد نظر “شناسه نرم افزار” را در اختیار داشته باشید 2- بعد از پرداخت آنلاین به صفحه تولید کد فعالسازی هدایت می شوید که با وارد کردن شناسه نرم افزار “کد فعالسازی” نرم افزار تولید می گردد (برای راهنمای بیشتر اینجا کلیک کنید). آن را کپی و نرم افزار خود را فعال نمایید. 3- پرداخت آنلاین با کلیه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است. فیلم روش نصب و فعال سازی:

روش دوم خرید: کارت به کارت

بعد از کارت به کارت مبلغ به شماره کارت 6037997327490737 بنام محمدحسن دهقانی نزد بانک ملی، شناسه واریز و شناسه نرم افزار را به شماره 09131580740 پیامک نمایید، کد فعالسازی پیامک می شود.

نکات مهم

1- در بسته 5 بار اجرا، محدودیت 30 روزه و در بسته بدون محدودیت، محدودیت زمانی وجود ندارد.
2- کد فعالسازی دریافتی فقط مخصوص همان کامپیوتر است.
3- در نرم افزار بدون محدودیت، با همان کد فعال سازی می توانید پس از تعویض ویندوز یا حذف نرم افزار دوباره نرم افزار را نصب و فعال نمایید.

آموزش

فیلم آموزش نرم افزار(بزودی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *